Upravit stránku

Realizace

Při výběru dodavatelů přístrojové techniky klademe důraz na nabídku celého sortimentu produktů a upřednostňujeme tuzemské firmy, jejichž kvalita a záruční podmínky jsou srovnatelné s renomovanými světovými výrobci. Při zpracovávání projektové dokumentace zachováváme technické standardy zákazníka a snažíme se navrhnout optimální řešení odpovídající poměru kvalita a cena.

Výrobu rozvaděčů a nákup montážního materiálu zajišťujeme prostřednictvím specializované firmy KOMEL a.s. Pardubice, která má za sebou v tomto oboru již mnohaletou tradici a jejich dodávky se vyznačují vysokou kvalitou a spolehlivostí.

Montážní práce jsou realizovány partnerskými firmami pod šéfmontáží a plnou garancí firmy PROTECO s.r.o.

Servis

Naše firma poskytuje servis nepřetržitě 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce. Servisní technici jsou kdykoliv připraveni reagovat na servisní požadavky zákazníka. Trvale k dispozici je servisní hotline. Smluvně zajišťujeme servis s příjezdem na místo do 4 hodin od nahlášení závady.

V rámci servisních služeb poskytujeme také plánované prohlídky dodaných řídicích systémů a zařízení.

Vždy se snažíme vyjít vstříc i požadavkům nad rámec servisních smluv.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti