Upravit stránku

Kariéra

V současné době hledáme kolegy na tyto pracovní pozice:

  • Projektant MaR

    Náplň práce:

    • vypracování realizační projektové dokumentace v profesích SŘTP, EMI a ASŘT pro řídicí a monitorovací systémy technologických procesů
    • technická jednání se zákazníkem
    • kompletační činnost
    • autorský dozor, koordinace stavby
    • samostatné řízení zakázek

    Požadujeme:

    • SŠ/VŠ technického směru - elektro
    • vyhláška č. 50 §10
    • autorizace pro technologické řízení staveb výhodou
    • výhodou 2–3 roky praxe v požadovaných profesích
    • znalost Office, AutoCAD, EPLAN výhodou
    • znalost anglického a ruského jazyka na úrovni práce s technickou dokumentací
    • ŘP sk. B

    Nabízíme:

    • Odpovídající platové ohodnocení
    • 25 dní dovolené + sick days
    • notebook, mobilní telefon
    • stravenky
    • příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění
    • příspěvek na dovolenou
    • a další

    Nástup dle dohody.

    Zájemci zašlete, prosím, strukturovaný životopis na adresu koropecky@proteco.cz.